Svatba na první pohled Video: TV Nova

První reakce ženicha a nevěsty, kteří se poprvé potkali před oddávajícím aneb Když vám protějšek vyberou vědci

Nová reality show Svatba na první pohled vzbudila velkou pozornost. Především tedy její hlavní hrdinové, jimiž byli v úvodním dílu František a Natália. Potkali se až u oltáře, kde je seznámil oddávající. Jak to probíhalo, se podívejte na videu.

Nevěsta jde uličkou sledovaná pohledy svatebčanů a u oltáře na ni čeká ženich... Potud klasický průběh. Veselky, které mohou diváci sledovat v reality show Svatba na první pohled, ale ani zdaleka nejsou standardní. Ženichové a nevěsty se totiž neznají a teprve u oltáře zjistí, koho si vlastně berou. Rozpaky tak jsou zcela pochopitelné.

Velká nejistota byla znát i na první nevěstě Natálii. Když přišla k oltáři, celá se třásla a na ženicha se sotva podívala. Vysvětlovala to právě nervozitou. František působil o poznání vyrovnaněji. „Ve chvíli, kdy přišla, se ve mně rozlil takový pocit klidu,“ svěřil na kameru.

Ke kuriózní svatbě je přiměla nuda a zvědavost. Kdo jsou ženich a nevěsta, kteří se potkali až u oltáře?

Natália a František jsou prvními z řady účinkujících, kteří se rozhodli zkusit štěstí s partnerem, kterého jim vybrali odborníci. Ti pak na základě psychologických a biologických testů páry poslali rovnou k oltáři. 

Lucie Sieglová , Super.cz


Časová osa článků