Karlie Kloss a Josh Kushner budou rodiči.

Karlie Kloss a Josh Kushner budou rodiči. Profimedia.cz

Šest let trvalo, než ji miliardářova rodina přijala: Modelka, která se provdala za švagra Ivanky Trump, čeká první dítě

Modelka Karlie Kloss (28) je těhotná. Své první dítě čeká s obchodníkem Joshuou Kushnerem, jehož bratr Jared je poradcem amerického prezidenta Trumpa. Informaci přinesl jako první časopis People s tím, že se miminko narodí v příštím roce.

Karlie a Joshua tento měsíc oslavili druhé výročí svatby. Brali se v New Yorku během židovského obřadu. O rok později uspořádali ještě jednu veselku na ranči ve Wyomingu, kde nechyběly slavné osobnosti jako Katy Perry a Orlando Bloom nebo Diane von Furstenberg.

Karlie před sňatkem konvertovala k judaismu. Až teprve tehdy ji Kushnerova rodina jakžtakž přijala. S Joshem randila už od roku 2012, ale jeho rodina ji mnoho let neschvalovala. Nelíbilo se jim, že není Židovka a že předvádí spodní prádlo. Šest let s ní nemluvili a doufali, že se rozejdou. Pomohlo, až když Karlie přijala jejich víru.

Slavná modelka, která se provdala za miliardáře, to neměla jednoduché. Jeho rodiče se s ní 6 let odmítali sejít

Stejný problém měla rodina prý i se starším bratrem Jaredem a jeho dnes už manželkou Ivankou. Tu přijali také až po konvertování. Ačkoliv jsou Josh a Karlie spřízněni s Trumpovou rodinou, sami jsou demokraté a otevřeně vystupují proti prezidentu Trumpovi. 

Kristýna Bílková , Super.cz


Časová osa článků