Brad Pitt a Nicole Poturalski se prý rozešli.

Brad Pitt a Nicole Poturalski se prý rozešli. Profimedia.cz

Je po všem, ani to nebylo tak vážné, tvrdí zdroje o údajném románku Brada Pitta s německou modelkou

Aniž by vztah kdykoliv potvrdili, už se mluví o tom, že se Brad Pitt (57) a modelka Nicole Poturalski (27) rozešli. O jejich vztahu se hovořilo od srpna, poznali se ale minimálně o devět měsíců dříve. V létě zachytili fotografové dvojici na letišti, měla namířeno do Francie, kde Brad vlastní s odloučenou manželkou Angelinou Jolie (46) zámek a vinice.

Románek ale podle zdrojů Page Six nevydržel déle než pár měsíců. „Už je dávno po všem, ani to nebylo tak vážné, jak z toho všichni dělali,“ sdělil zdroj.

Nicole je údajně v otevřeném manželství s majitelem berlínské restaurace Rolandem Marym, s nímž má syna Emila. V jeho restauraci se také měla seznámit s Pittem. Ale protože modelka nadále žije v Německu a Brad to má se svou rodinou trochu komplikované, zůstával podle zdrojů herec nohama pevně na zemi.

Angelina Jolie po letech promluvila: Bylo to správné rozhodnutí, říká o rozchodu s Pittem

Pitt a Jolie stále nedovršili čtyři roky táhnoucí se rozvod. Doposud se nezvládli finančně vyrovnat, navíc se řeší děti. Pitt usiluje o střídavou péči jejich šesti dětí. Tu mu ale Jolie nechce dopřát a zarputile svádí o děti soudní bitvy. Nedávno obletěly svět zprávy, že už poněkolikáté vyměnila svého právníka. 

Kristýna Bílková , Super.cz


Časová osa článků