Přebal nového alba kapely Olympic

Přebal nového alba kapely Olympic Foto: Michal Matyáš/ Olympic

O tomto zadečku rozhodli Petr Janda a spol. Obal nové desky Olympiku zdobí Česká Miss

Kapela Olympic vydává nové album Kaťata. Jde o první desku s novým členem, klávesistou Pavlem Březinou, který nahradil Jiřího Valentu.

„Řekl bych, že album Kaťata je naprosto zásadní zlom Olympiku. O této desce už jsme mluvili víc než rok, tedy ještě před tím, než odešel Jirka. Pak už bylo jasný, že Olympic s novým klávesákem musí znít jinak. Já jsem z alba nadšen. Pro fanoušky máme jasný vzkaz: Olympic rozhodně nehodlá končit kariéru v klinči se Želvou na rtech,“ říká frontman Petr Janda (80).

Ten část písní napsal během „koronavirové“ koncertní pauzy, na album se jich dostalo jedenáct. „Obdivuju Petra Jandu, že dokáže i po téměř šedesáti letech aktivní tvorby přicházet stále s novými nápady a nezabřednout do stereotypu jako jiné kapely. Jestli jsem do kapely přinesl i novou energii, musí posoudit spíše kluci, ale pokud ano, jsem tomu velmi rád,“ říká nováček Březina.

Vypadala nádherně: Podívejte se, jak to dceři Petra Jandy Elišce slušelo ve svatebním

Kapela chtěla, aby byl co nejatraktivnější nejen obsah, ale také přebal. Ten zdobí fotka štíhlé dívky, jíž z roztrhaných „kaťat“ vykukuje zadek. Z konkurzu na modelku nejlépe vyšla Česká Miss 2018 Lea Šteflíčková (24). „O tomto zadečku rozhodli členové Olympiku a fotograf Michal Matyáš,“ řekla Super.cz se smíchem PR manažerka kapely Helena Machová.

Album Kaťata vydává Supraphon na CD, LP i digitálně. Vychází 30. října. 

Lucie Sieglová , Super.cz


Časová osa článků