Lela Ceterová

Lela Ceterová Foto: Instagram L. Ceterové

Expřítelkyně Karlose Terminátora Vémoly přišla o dítě. Lela čekala dvojčátka

Expřítelkyně zápasníka MMA Karlose Terminátora Vémoly Lela Ceterová se s fanoušky podělila o velmi smutnou vzpomínku. Modelka svěřila, že přišla o dítě. Maminka dcery Lili totiž čekala dvojčátka.

"Dnes jsem měla velmi sentimentální den, úsměv se střídal s pocitem smutku. Na Instagram jsem zveřejnila snímek, ale není aktuální, je to vzpomínka, když pan doktor uslyšel na ultrazvuku dvě srdíčka," napsala Lela.

Silikonová Lela Ceterová se stala maminkou: Tohle je rozkošná dcera terminátora Vémoly

"Byla jsem velice šťastná, když jsem zjistila, že čekám dítě, a najednou u lékaře překvapení, když viděl na ultrazvuku a slyšel dvě srdíčka. I navzdory všem stresovým situacím, které mi způsobovali jistí lidé. A možná i toto přispělo k tomu, že se to stalo," popisuje chvíle, kdy se dozvěděla, že čeká dvojčata.

Bohužel ale o jedno miminko přišla. "Nemohla jsem spát, převalovala jsem se z boku na bok. Srdce mi bilo moc rychle. V noci na mě skočil pes do postele, to jsem se lekla a zdál se mi nad ránem sen, že jsem potratila. Ráno jsem uklízela dům, vařila a nesmírně mě bolelo v kříži. Začala jsem špinit, a tak jsem se rozhodla jet na pohotovost, můj nejtěžší den. Jednomu miminku přestalo bít srdce," napsala otevřeně Lela, která pak dva týdny strávila v nemocnici.

Lela Ceterová i s dcerou odchází na Slovensko! Zklamala mě Karlosova nevěra, vzkázala modelka

Zbytek těhotenství měla velký strach o malou Lili. Lékaři se báli i o její život. "Bylo to velmi těžké období, strach o žijící dítě ve mně a smutek za to druhé," dodala Ceterová, pro kterou byl nejkrásnější den 6. 8. 2019, kdy jí v těhotenství lékaři řekli, že je miminko zdravé a bude to holčička. 

Gabriela Wolfová , Super.cz


Časová osa článků