Hilaria Baldwin

Hilaria Baldwin Profimedia.cz

Manželka Aleca Baldwina ukázala tělo sedm týdnů po porodu pátého dítěte a hned to schytala od haterů

Hilaria Baldwin (37) před sedmi týdny porodila syna Eduarda. Pětinásobná maminka je na sociálních sítích velmi sdílná, a tak se i tentokrát pochlubila poporodní figurou. A hned to pořádně slízla.

„Proč se fotíš v prádle?“ tázal se v komentářích sledující. „Nemáš empatii pro ženy, které nevypadají jako ty? Zvláště pro čerstvé maminky? Myslím, že se předvádíš a není to nutné,“ komentovala jiná fanynka video, na němž Hilaria předváděla, jak se jí od porodu zatáhlo bříško.

A slavná jogínka si takové komentáře ani v nejmenším nenechala líbit. „Jsem největší zastánkyní a propagátorkou pozitivního vnímání ženského těla. Je důležité si uvědomit, že jsou naše těla různá, včetně toho mého. Nesoudím ničí postavu. Empatie neznamená, že bychom se měli skrývat a stydět se za svá těla,“ odpověděla dotyčné.

Konečně to potvrdila! Modelka, které nadávali, že po dvou dětech přibrala, čeká dalšího potomka

„Na tomhle příspěvku není nejdůležitější moje prádlo nebo kůže, ale fakt, že jsem vyčerpaná a ukážu se tak, jak jsem,“ vysvětlila raději v postu, na který jí chodily reakce i do soukromých zpráv.

Hilaria předváděla figuru v prádle na sociálních sítích v průběhu všech svých těhotenství i po porodech. Naopak tím pokaždé demonstrovala, že jsou proměny ženského těla naprosto normální. 

Kristýna Janoušková , Super.cz


Časová osa článků