Jamie Foxx se sestrou DeOndrou

Jamie Foxx se sestrou DeOndrou Profimedia.cz

Slavný herec v slzách: Zemřela jeho milovaná sestra (✝36), která žila s Downovým syndromem

Herec Jamie Foxx (52) v pondělí oznámil, že zesnula jeho mladší sestra DeOndra Dixon (✝36). O jejím skonu se rozepsal v dojemném postu na sociální síti.

„Moje srdce se rozletělo na milión kousků. DeOndra je v procesu proměny. Prochází proměnou, protože vždycky bude naživu. Každý, kdo ji znal, věděl, že v sobě měla světlo. Ani nevím, kolikrát jsme to u nás doma roztočili při tanci. Vím, že teď už tančí v nebi a má svoje křídla. Moje bolest je ale obrovská, i když se musím usmívat, když si vybavím všechny společné vzpomínky,“ dojal své sledující i kolegy ze šoubyznysu.

DeOndra se narodila s Downovým syndromem, zasvětila život šíření osvěty o syndromu a získala za to i několik ocenění. Kromě toho získala i několik medailí na Světových hrách Speciálních olympiád. Jamie tvrdil, že se právě díky sestře cítil nohama pevně na zemi.

Prostořeká kamarádka Bridget Jones vychovává syna s Downovým syndromem: Popsala, jak na nemoc přišli

„Naučila mě žít. Někdy se necháme polapit vším tím pozlátkem okolo, přemýšlím třeba, jestli má moje auto správnou barvu. Pak se ale podívám na tuhle holku a uvědomím si, že chci jenom žít, tančit a milovat. Díky ní vím, co je život,“ nechal se slyšet v rozhovoru z roku 2018.

Kromě bratra po sobě DeOndra zanechala rodiče Annette a George a sestru Deidru. 

Kristýna Janoušková , Super.cz


Časová osa článků