Vojtěch Bernatský Video: archiv V. Bernatského

Vojta Bernatský si chtěl zajít na pivo. Roztomilý syn (4) ho ve vtipném videu rychle vyvedl z omylu

Oblíbený sporťák Vojta Bernatský (46) umí i v časech koronavirových zabavit svou rodinku a fanoušky. Do jednoho ze svých video vtípků zapojil i syna Matyáše (4).

Bernatský si zahrál na pana Nováka, který se po dvaceti letech probere z kómatu. A jaké bylo jeho první přání po probuzení? No přece si zajít na pivo!

Dokonalá rodinka: Sporťák Vojtěch Bernatský vyrazil do společnosti s manželkou a dětmi

Syn převlečený za doktora ho ale ve vtipném videu rychle vyvede z omylu: „Pane Novák, vy mi to nebudete věřit, ale ne,“ kroutil hlavou roztomilý Vojtův syn. „Doba je zlá,“ smál se Bernatský, když video natočil.

Doma se ale s manželkou Kateřinou, zmíněným synem Matyášem a dcerou Eliškou (8) snaží do nelehké koronavirové situace vnést aspoň trošku optimismu a humoru.

Bernatský není jen sporťák. Na svém kontě má už také dvě knížky. Nedávno získal za svou knižní prvotinu s názvem Dvojtáta cenu Kniha roku 2020 v kategorii Objev roku.

Moderátor České televize se konečně setkal s maminkou. Fanoušci nechápou, že je jí 71 let. Skvěle vypadá i v bikinách!

„Já mám takovou radost, hlasovalo 120 tisíc lidí. Tohle jsem vážně, ale skutečně vážně nečekal,“ řekl k ocenění Super.cz Bernatský. Sportovní moderátor na podzim vydal už druhý kousek, který se jmenuje Tati, už tam budem? 

Anna Veškrnová , Super.cz


Časová osa článků