Kristýna Leichtová

Kristýna Leichtová Foto: Instagram K. Leichtové

Kristýna Leichtová popsala boj s koronavirem. Příšerná bolest hlavy a nejhorší kocovina v životě

Kristýna Leichtová (37) i její partner Vojtěch Štěpánek prodělali koronavirus. Herečka se teď svěřila s tím, jak u ní nemoc probíhala. Nejvíc si stěžovala na bolest hlavy. Jinak prý neměla vážný průběh.

„Jak to u nás probíhalo s covidem? Tak je to tak, že nám prostě začalo být trošku špatně. V noci se z toho staly strašný horečky a zimnice a ráno jsme se probudili se strašnou bolestí hlavy,“ líčila fanouškům herečka, jež covid přirovnala ke kocovině.

„Nejhorší kocovina mého života a do toho dělej program dvouletému dítěti. Asi už ani nikdy nebudu pít, protože jestli mi to přivodí něco podobnýho, tak asi zešílím,“ popsala herečka.

Koronavirus prodělala i půvabná neteř Lukáše Vaculíka: Co herečka o nemoci řekla?

Po čtyřech dnech se začal její zdravotní stav zlepšovat. Herečka naštěstí netrpěla vysokými horečkami ani kašlem. Leichtová nadále zůstává v karanténě, ale naštěstí má možnost provětrat se na balkoně.

„Hezkou karanténu vám všem, co se izolujete na svých balkonech a terasách! Ať Vám nikdy nedojdou nápady na zkrácení si dlouhé chvíle,“ popřála všem fanouškům herečka, které to i po nemoci moc slušelo. 

Anna Veškrnová , Super.cz


Časová osa článků