Tomáš Klus

Tomáš Klus Foto: Instagram T. Kluse

Lockdown u Klusových: Tamara chystá knihu, Tomáš novou desku a všichni hospodaří

Zpěvák Tomáš Klus (36) nedávno vydal nový song Lockdown, kterým vzbudil velkou pozornost. Do textu promítl své kritické mínění o vládě Andreje Babiše. „Andy to je břídil,“ zpívá v něm kromě jiného.

„Lockdown je výkřikem proti vládě, která je sestavena především s ohledem na loajalitu vůči velkému šéfovi, a já jsem přesvědčen, že taková vláda ve výzvě zvané covid nemá šanci obstát. Kritická doba totiž obnažuje charaktery a ukazuje, že lidé, kteří nám vládnou, úplně charakterní nejsou,“ míní Tomáš.

Tvořit v nouzovém stavu plánuje i dál, stejně tak jeho žena. „Tamara chystá nádhernou knihu a já se asi pustím do psaní druhé Covid desky...,“ nastínil Tomáš, na co se fanoušci mohou těšit.

Nastalé volno tráví také vystupováním na Instagramu, kde denně zpívá, a hlavně s dětmi - v lese, doma, nebo na zahradě, kde Klusovým pomalu, ale jistě vzniká malé hospodářství. Ekologie je v jejich domácnosti dlouhodobě velkým a důležitým tématem.

Tomáš Klus se ostříhal dohola. Parťák z kapely bojuje se zákeřnou rakovinou

„Přes všechny naše osobní i kolektivní tragédie způsobené pandemií nesmíme zapomínat, že nám umírá země pod nohama. Snažíme se proto doma rozjet takové malé hospodářství a trávíme hodně času na zahradě se zvířaty a péčí o stromy. S dětmi tohle téma hodně probíráme a sami se neustále učíme a jsme ohromováni fungováním přírody okolo nás,“ svěřil zpěvák. S fanoušky sdílí třeba radost ze slepic, které začal chovat. 

Lucie Sieglová , Super.cz


Časová osa článků