Syn jí roste do krásy.

Syn jí roste do krásy. Foto: Jarka Belcher

Roste z něj pohledný mládenec: Gabriela Partyšová se pochlubila třináctiletým synem

Tereza Maxová, Robert Kodym, Vendula Pizingerová, Iva Kubelková či Jiří Dvořák jsou slavní rodiče, kterým se jejich děti povedly a díky svému vzhledu se také často začínají prosazovat v showbyznyse. Do této skupiny se zařazuje také Gabriela Partyšová (43). Z jejího syna roste pohledný mládenec.

Partyšová se snaží syna vést ke sportu, a tak třináctiletý mladík chodí na fotbal a téměř každý víkend s ní hraje golf. Od začátku pandemie se Partyšová se synem učí doma.

„Kristián chodí sedmým rokem na mezinárodní česko-kanadskou školu a tak se učí dvojjazyčně s možností mezinárodní maturity,“ uvedla Gábina a jedním dechem si povzdechla: „Online výuku zvládá výborně, ale samozřejmě mu chybí sociální kontakt.“

Pouhý románek, nebo seriózní vztah? Po potupě ze strany expartnera řekla své i Partyšová

Po mamince, která hraje na klavír a zkoušela se prosadit jako zpěvačka, zdědil hudební nadání. Tři roky hraje na bicí, na kytaru a poslední dva roky se učí na klavír.

V tak nízkém věku má za sebou Kristián už své první profesionální focení. Na začátku léta vzala Gabriela svého syna do Chorvatska, kde fotila novou kolekci návrhářky Zuzany Lešák Černé.

Při té příležitosti mu fotografka Jarka Belcher nafotila několik portrétů. O kariéře modela ale Kristián nesní. „Bavíme se spolu se synem často o tom, čím by se chtěl v životě živit, a zajímá ho architektura,“ říká Gabriela Partyšová. 

Jiří Čeladník , Super.cz


Časová osa článků