Tyra Banks a John Utendahl se rozešli.

Tyra Banks a John Utendahl se rozešli. Profimedia.cz

Rozchod roku: Topmodelka Tyra Banks truchlí na Bali, její bankéř už prohání jinou

Americká topmodelka Tyra Banks je sama. Je to jen pár dní, co se po třech letech rozešla se svým partnerem Johnem Utendahlem (50) a svůj smutek odjela léčit na jedno z nejkrásnějších míst na světě - na indonéský ostrov Bali. Právě tam se snaží modelka najít duchovní cestu a vyrovnat se s bolestnou událostí. Tyra na Bali vyrazila s kamarádkou a věří, že se dostane z nejhoršího. To její ex, bankéř John Utendahl, už byl spatřen, jak se v baru druží s nejmenovanou ruskou modelkou.

Uhrančivý Utendahl, který provozuje investiční banku, se s Banks poprvé setkal v roce 2007, ale jejich románek přiznali až o rok později. Ještě letos spolu přitom absolvovali zamilovanou dovolenou v Mexiku.

Tyra se přitom vždy snažila svůj milostný život udržet v tajnosti a než přiznala nějaký vztah, chtěla si být zcela jistá, že vydrží. V posledních letech je úspěšná spíš než modelka jako moderátorka. Za svou talk show The Tyra Banks Show získala dokonce cenu Emmy. U nás byla známá rovněž jako moderátorka a hlavní porotkyně v soutěži Amerika hledá topmodelku. Tyra platila v 90. letech spolu s Naomi Campbell za nejznámější afroamerické modelky. 

Dagmar Plecháčová , Super.cz


Časová osa článků