Fetišista po ní chtěl použité prádlo.

Fetišista po ní chtěl použité prádlo. Foto: Lukáš Dvořák/Astratex.cz

Za použité prádlo krásce nabízel nemalý obnos. Iva Kubelková neodbytného fetišistu veřejně zostudila

Dlouho se Iva Kubelková (45) snažila přehlížet nevhodné návrhy neodbytného fanouška se sexuálním podtextem. Pak ale nové moderátorce pořadu Showtime došla trpělivost a zveřejnila zprávy muže, který jí nabízí peníze za použité spodní prádlo.

„Tak já už jsem se bála, že všichni řeší jenom covid,“ komentovala svůj příspěvek popisující narážky fanouška moderátorka.

To, že Kubelková celou záležitost nebagatelizovala a naopak se rozhodla jít s urputným fetišistou do boje, ocenili v komentářích Dara Rolins (49), Aleš Háma (49) či Martina Gavriely (43). Objevily se ale i takové názory, že nebylo moudré zveřejňovat podobu neodbytného muže.

Iva Kubelková (43) se ukázala nenalíčená: Myslel jsem, že je to vaše dcera, reaguje na fotku fanoušek

„Věřte, že i mně píše mnoho různých lidí, tomuto pánovi jsem několikrát dala najevo, že o něco takového nestojím a on pořád a ze všech stran píše. A všude má jinou fotku a jiné jméno. Někdy je potřeba takové věci zveřejnit!!! A buďte si jistý, že tady opravdu nejde o žádné moje ego. Zastáváte se zoufalců a kritizujete ženy, za to, že to v tichosti netolerují? Zvláštní,“ oponovala jednomu z followerů Iva Kubelková. 

Jiří Čeladník , Super.cz


Časová osa článků