Lucie Šafářová

Lucie Šafářová Foto: Instagram L. Šafářové

Lucie Šafářová se pochlubila fotkou z pláže. A pěkně to za snímek od moře schytala!

Bývalá tenistka Lucie Šafářová (34) si naplno užívá mateřství. Na sociální síti teď sdílela roztomilou fotku se svou dcerou Leontýnkou, která v prosinci oslaví rok. V pozadí byl vidět i Lucčin partner Tomáš Plekanec (38).

„Jeden úsměv, který naplňuje celý můj život štěstím!“ rozněžnila se Šafářová. Ta to ale následně schytala od některých fanoušků. Protože fotka vznikla u moře na pláži, řada z nich řešila, proč v těžké covidové době Šafářová vůbec cestuje.

Šafářová se pochlubila sexy sestrou: Stále mě štveš, že vypadáš mladší než já, vzkázala Lucie

Že tisíce Čechů jezdily do zahraničí celé léto, jako by se nechumelilo, ovšem zapomněli. Na snímku byla přitom úplně prázdná pláž a Lucie tím evidentně vůbec nikoho neohrožovala.

„Naše země je v takovém průšvihu a pořád se najde někdo, kdo musí nutně k moři,“ přisadila si jedna z dam. „Bezohlednost nezná mezí,“ napsala další. Naštěstí se jiní lidé Lucky zastávali.

Šafářová s Plekancem si po roce vyšli na rande. Podívejte se, jak skončili!

„Jistě máte zaručené informace o tom, kde se s rodinou nachází, a jaká je tam aktuální covidová situace, že. Ať jsou, kde jsou, tak myslím, že tam jsou ve větším bezpečí než třeba v MHD v Praze či Brně,“ zastala se Šafářové jedna ze sledujících a další se přidávali s tím, že u moře aspoň zrelaxují, načerpají síly a nachytají vitamin D. Šafářová se ale zkrátka nezavděčí všem... 

Anna Veškrnová , Super.cz


Časová osa článků