Erika Stárková

Erika Stárková Foto: archiv TV Nova

Komplikace ve Tváři: Erika Stárková onemocněla covidem a zkolabovala při natáčení

Jak jsme již informovali, ani show Tvoje tvář má známý hlas se nevyhnuly potíže s koronavirem. Nemoc dokonce zkomplikovala samotné natáčení. Diváci v sobotu přijdou o proměnu a vystoupení Eriky Stárkové (38).

Herečka totiž před natáčením sedmé epizody zkolabovala, a tak jí musela být přivolána pomoc. Její vystoupení pak ztvárnila porota, tedy Eva Burešová, Aleš Háma a Ondřej Sokol.

„Snažíme se naše účinkující chránit, stejně jako celý štáb. Doba je opravdu komplikovaná. Testování, měření teploty, respirátory, ochranné štíty. Natočit další epizodu je týden od týdne složitější. Přesto cítíme vůči divákům show Tvoje tvář má známý hlas velký závazek a děláme maximum pro to, abychom mohli točit dál,“ řekla Simona Matásková, kreativní producentka pořadu.

Basiková a spol. v ohrožení: Koronavirus pozastavil natáčení Tváře

Důvod kolapsu Stárkové nebyl zprvu jasný, následně se přišlo na to, že má herečka koronavirus, který její stav způsobil.

„Ve chvíli, kdy Erika Stárková zkolabovala a odvážela ji záchranná služba, jsme nevěděli, že jde o covid-19. Erika naštěstí ten den ještě netrénovala, vše se stalo těsně před začátkem natáčení,“ uvedla producentka.

„Když bylo jasné, že se Erika nemůže na natáčení vrátit, stáli účinkující a štáb před rozhodnutím, zda se epizoda natočí, nebo se natáčení zastaví. Přijali jsme další opatření, ti, kdo přišli s Erikou do bezprostředního kontaktu, byli neprodleně posláni do karantény a za necelou hodinu jsme vymysleli náhradní plán tak, aby natočení epizody nebylo ohroženo,“ řekla.

Bára Basiková prodělala koronavirus. Svůj názor na nemoc a restrikce ale nezměnila

„V tuto chvíli za sebou máme karanténu a měli bychom točit dál. A skvělá zpráva je, že jsme všichni negativní,“ dodala Matásková. 

Eliška Zajíc Vinterová , Super.cz


Časová osa článků