Kamila Nývltová

Kamila Nývltová Foto: Super.cz/Dogsy/Kateřina Kolečková

Zpívat nemůže, a tak si vyzkoušela práci modelky: Z tohoto focení Kamila Nývltová málem neodešla sama

Několik měsíců zůstala bez práce, ani tak nezapomíná pomáhat potřebným. Kamila Nývltová (32), která si následujících pár týdnů ještě nezazpívá, se rozhodla pro dobrou věc. Podpořila charitativní kalendář pro opuštěná zvířata a s mazlíčky se rovnou fotila.

„Mají nejen opuštěné pejsky, ale i jiná zvířata, jako jsou kočky, fretky, kunu, ovce a třeba i kozy, se kterými jsem se fotila já,” říká zpěvačka a přiznává, že práce byla chvílemi až groteskní. „Byla jsem vpuštěná do ohrady, kde bylo najednou asi třicet koz a já jsem mezi ně měla vběhnout a fotit se. Trošku jsem se bála, protože přece jenom byly v převaze,” směje se hvězda chystaného muzikálu We Will Rock You. Nakonec jí ale naštěstí vybrali jednu kozu, která s Kamilou krásně pózovala.

Ze zpěvačky cukrářkou: Kamila Nývltová uvažuje o vlastní značce sladkostí pro svatby, ale zpívat by chtěla dál

Stačilo ale málo a z focení neodcházela sama. Kamila se totiž v útulku Dogsy zamilovala do opuštěné fenky Micky. Připomínala jí totiž její Emmu. Nakonec ale vyhrál rozum nad srdcem. „Nevím, jak bychom se v Praze vešli všichni do bytu a hlavně naši by z dalšího přírůstku asi neměli radost. Už teď máme u baráku pět psů. Dělají si ze mě srandu, že se vnoučete nedočkají, protože budu mít doma jenom pejsky,” vysvětluje oblíbená zpěvačka, která už dneska ví, že se chce v pomoci opuštěným a týraným zvířatům více angažovat.

„Přemýšlím, že jednou založím nadaci na podporu opuštěných psů, nebo rovnou postavím útulek. Má to pro mě obrovský smysl a chci jim pomáhat. Vím, že nezachráním všechna zvířata na Zemi, ale aspoň malé části pomoct můžu,“ vysvětluje Kamila, která je ráda, že byla k focení přizvána, a doufá, že se z prodeje charitativního kalendáře vybere co nejvíc peněz. 

Eliška Vinterová , Super.cz


Časová osa článků