Veronika Arichteva a Biser Arichtev

Veronika Arichteva a Biser Arichtev Foto: Instagram V. Arichtevy

Dojemné vyznání: Tahle krásná slova řekla maminka Veronika Arichteva o svém manželovi

Veronika Arichteva (34) se nedávno stala maminkou syna Luky, jehož otcem je režisér Biser Arichtev. A právě ten má v pondělí narozeniny. Veronika mu jako dárek mimo jiné napsala krásné vyznání.

„Taky nemáte rádi ty vyznání lásky na sociálních sítích?! Je to děs, já vim,“ vtipkovala Arichteva a hned se do takového vyznání sama pustila.

„Dneska má narozeniny! A já jsem strašně vděčná a šťastná, že můžu být u nich. Věděla jsem, že můj muž je skvělej člověk, ale až teď, za poslední měsíce, jsem zjistila jak moc. Je to ten největší parťák do života,“ nechala se slyšet Arichteva.

Veronika Arichteva o porodu syna: Císař v plánu nebyl, snažila jsem se přirozeně

A tahle další slova jejího manžela musela dojmout: „Miluju, jak se o nás staráš, jak se směješ, jak vaříš a do všeho dáváš rajčata, jak si zodpovědnej, jakou máš každý ráno energii a dobrou náladu (na rozdíl ode mě), jak hraješ na kytaru a hledáš ten správnej tón, jak jsi chytrej a máš přehled, jak dobrej jsi v tom, co děláš, a děláš to naplno, jak mi mačkáš nohy, když mě něco bolí, jak si spravedlivej, jak se mračíš, když ti něco nejde, miluju, když mluvíš bulharsky, a taky jak mi nosíš malýho v noci na kojení, abych nemusela vstávat.... Miluju!“ rozněžnila se Arichteva.

Krásná maminka! Veronika Arichteva vyrazila s manželem na první procházku s miminkem v kočárku

Veronika se stala matkou poprvé, její manžel už má z předchozího vztahu syna, takže má jako tatínek zkušenosti a ví, jak své ženě nejlépe pomoci. 

Anna Veškrnová , Super.cz


Časová osa článků