Dominika Myslivcová

Dominika Myslivcová Michaela Feuereislová

Dominika Myslivcová má pozitivní testy na koronavirus. Zjistila to náhodou

Tohle rozhodně nečekala. Dominika Myslivcová (27) si plánovala cestu do zahraničí. Podmínkou pro překročení hranic byl negativní test na koronavirus. A na českou blogerku čekalo velké překvapení. Výsledky měla totiž pozitivní.

„Přemýšlela jsem, jestli to sem dát nebo ne. Sdílím s vámi většinu svého života, tak byste to měli vědět. V sobotu mi přišla SMS, že jsem pozitivní na covid,“ svěřila se česká Barbie s tím, že testy ji šokovaly. Cítila se totiž zdravá a bez příznaků.

„Vůbec jsem tomu nemohla uvěřit. Na testy jsem šla jen kvůli cestě za hranice a ani ve snu by mě nenapadlo, že zrovna já budu pozitivní,“ prozradila na sociální síti blondýnka, která je nyní v karanténě.

7 fotek Dominičina pozadí ve vás vyvolá touhu si plácnout: Česká Barbie na své postavě zamakala

„Nechtěla jsem to sem dávat hned, čekala jsem, zda ještě nepřijdou nějaké teploty, dušnost, atd. Nepřišlo nic, cítím se skvěle a nikdo by na mně nepoznal, že mám v sobě nějaký vir. Takže asi jsem přenašeč,“ míní Myslivcová.

Moderátor Miloš Pokorný leží s covidem. Sestřelilo mě to, netušil jsem, co to umí, řekl a popsal průběh

„Otázkou je, kolik lidí to vlastně v sobě má, vůbec o tom neví, stejně jako já, a nakazí tím x dalších. No řeknu vám, je mi z celé té situace na nic a doufám, že už tohle divné období bude pryč,“ dodala Myslivcová prostřednictvím sociální sítě. 

Eliška Vinterová , Super.cz


Časová osa článků