Pavlína Wolfová se nakazila covidem-19.

Pavlína Wolfová se nakazila covidem-19. Foto: Martin Kubica

Po Liboru Boučkovi má koronavirus i jeho kolegyně. Dcera Petra Spáleného a Pavlíny Filipovské je v izolaci i s dětmi

Nejen Libor Bouček (41) onemocněl covidem-19. Koronavirem se nakazila i jeho kolegyně z televize, moderátorka pořadu 360 stupňů Pavlína Wolfová. Informovala o tom na sociální síti.

"Jsem pozitivní, mám zaracha. Nejbližší definice stavu: nic moc. Nejdivnější prozatím - telefonáty s " kontakty". Smlouvání. Trapas. Nejzáhadnější dosud - moje děti neexistují. Nejsou v registru obyvatel. Sedmnáct a patnáct let. Zůstávám pozitivní," zní její status.

V komentářích se pak rozepsala o tom, jak nemoc v domácí izolaci s dcerou Matildou a synem Matoušem prožívají a jak se cítí. "Dneska líp než včera, včera hůř než předevčírem. Nemám chuť, mám nepředstavitelnou rýmu, hlavu jako balón a spím patnáct, sedmnáct hodin. Slabost je přesný slovo. Únava," popsala svůj stav dcera Petra Spáleného a Pavlíny Filipovské.

Už desátý den v horečkách. Václav Kopta promluvil o boji s koronavirem a poslal vzkaz všem hlupákům

A jak se moderátorka léčí? "Léky mi nikdo nedal, nikam jsem se nedovolala. Nemám teplotu, takže jen piju čaj a zkouším mezi spánkem číst krásný knížky ... A doufám, že se to nikam nevydá," svěřila. 

Saša Šeflová , Super.cz


Časová osa článků