Zpěvák má nového mazlíčka

Zpěvák má nového mazlíčka Foto: Instagram Vojty D.

Na novou lásku teď nemyslí: Místo přítelkyně si Vojta Drahokoupil domů pořídil psa

Ani opětovný návrat k bývalé přítelkyni nevyšel. Vojta Drahokoupil (26) v srpnu potvrdil rozchod s misskou Kristýnou Kubíčkovou. S hledáním nové přítelkyně ale rozhodně nespěchá. Rozhodl se, že si domů místo holky pořídí nového mazlíčka.

Mladému zpěvákovi tak doma dělá společnost štěně. „Abych měl doma společnost, rozhodl jsem se, že si pořídím pejska. Je to zlatý retrívr a dostal jméno Marley,“ svěřil se Vojta, který si nového parťáka nemůže vynachválit a roztomilého kamaráda bere i k sobě do postele.

Plánovali dítě a svatbu, teď přiznali rozchod! Krásná Miss Kubíčková a Vojta Drahokoupil už netvoří pár

Vzhledem k tomu, že se v posledních dnech nemůže kvůli koronaviru věnovat své práci tolik, kolik by chtěl, tráví nyní čas doma a věnuje se skládání hudby na nové album. Od listopadu už by měl mladý zpěvák začít ale zkoušet nové muzikálové představení Láska nebeská. „Vždycky jsem hrál v historických nebo dobových muzikálech a tohle je první muzikál, který je z dnešní doby. Těším se, že si třeba konečně zahraji v džínách,“ sdělil nám zpěvák, který se objeví v hit muzikálu z písní Waldemara Matušky.

„Budu hrát Ondřeje, což je student medicíny. To je pro mě jako pro hypochondra a člověka, který miluje medicínu, to nejlepší, co se mu mohlo stát,“ prásknul nám Vojta s tím, že kdyby se nevydal na hudební dráhu, možná by medicína zvítězila. „Cítím, že ta doktořina ve mně pořád někde je,“ dodal zpěvák, který se na zkoušení v Divadle Broadway už těší. 

Eliška Vinterová , Super.cz


Časová osa článků