Nikol Heřmánková Kouklová předvedla obří dekolt. Super.cz

Manželka Karla Heřmánka mladšího předvedla obří dekolt: Promluvila i o dramatické situaci v divadle

Sladila outfit s červeným vínem a konečně si vzala hluboký dekolt. Na ochutnávce nové odrůdy chilského moku bylo sice veselo, ale s Nikol Heřmánkovou Kouklovou jsme si povídali i o nepříjemných věcech, které současná doba pro kulturu přináší.

"Uvidíme, co bude dál. Moc optimisticky to nevypadá. Zatím tedy pokračuje aspoň činohra, i když nevím, jestli je to v téhle situaci výhra. Ale snažíme se a vážíme si každého diváka, který přijde, nasadí si roušku a dodržuje všechny hygienické podmínky," řekla nám Nikol, jejíž manžel spolu s bratrem nyní po otci Karlu Heřmánkovi (74) vede Divadlo Bez zábradlí a ona se tam stará o propagaci a komunikaci s médii.

V něm se podle nařízení musely přestat uvádět muzikály, protože zpěvem se více přenáší Covid-19. "Zamýšlela jsem se nad tím. Je fakt, že muzikál je živočišnější, ale zpívá se na porty. A i činoherní herec může samozřejmě prskat, když mluví nahlas. Vůbec nerozumím tomu, co se seshora děje, ani těm opatřením, a doufám, že to bude brzy za námi a ty vyhlídky budou lepší," věří.

Karel Heřmánek vyzval premiéra Babiše a ministra Vojtěcha k uzavření divadel

Nikol promluvila i o svých mimodivadelních aktivitách, kterých má docela dost. "Finišujeme se dvěma charitativními kalendáři, jednak pro nadaci Slunce, jejíž jsem patronka a organizuji i křest, který snad bude umožněn na konci listopadu, a pak pro nadaci Vize Dagmar Havlové (68), kde jsem pomáhala i produkčně," vypočítala. 

Saša Šeflová , Super.cz


Časová osa článků