April Love Geary a Robin Thicke čekají třetího společného potomka.

April Love Geary a Robin Thicke čekají třetího společného potomka. Profimedia.cz

Konečně to potvrdila! Modelka, které nadávali, že po dvou dětech přibrala, čeká dalšího potomka

Týdny se spekulovalo, že je modelka April Love Geary (28) znovu těhotná. A nyní požehnaný stav konečně potvrdila. Na Instagramu sdílela snímek v bikinách, bříško už tak nejspíš nebude nadále skrývat pod volnými outfity.

„Pardon, ale nemůžeme se vídat. Je tu pandemie a já jsem těhotná… Znovu. Máme rádi důslednost,“ popsala fotku snoubenka zpěváka Robina Thicka (43).

V Instastories pak svěřila, že se má miminko narodit v prosinci. April se nedávno vyjádřila k hatům na svou postavu. Trollové si ji vzali na paškál, protože jim přišlo, že po dvou porodech během dvou let přibrala. To si naštěstí modelka nenechala líbit a usadila je s tím, že má aspoň konečně zadek. Nehledě na fakt, že už v té době byla znovu těhotná.

Modelku (25) kritizovali, že po dvou porodech přibrala: Aspoň mám konečně zadek, usadila hatery

April je maminkou dcer Mii (2) a Loly (1). Když čekala druhé dítko, tak se s Thickem zasnoubili. Svatbu plánují uskutečnit v jejich domě v Malibu, který před dvěma roky zničil požár. Čekají proto, až bude hotová rekonstrukce. April také uvedla, že potřetí otěhotněla neplánovaně. Thicke má kromě dcer ještě desetiletého syna Juliana z předchozího manželství. 

Kristýna Bílková , Super.cz


Časová osa článků