Khloé Kardashian

Khloé Kardashian Profimedia.cz

Kde je Khloé? Kardashian to za novou fotku schytala. Hejty si tentokrát nenechala líbit

Zatímco většinou kritiku buď ignoruje, nebo odpovídá jen stručně, tentokrát se Khloé Kardashian (38) rozepsala. Chladnou ji nenechaly komentáře u jejích nových fotek. Fanoušci jí psali, že vypadá „každý týden jinak“, ptali se „kde je Khloé?“ a doporučovali, aby už s úpravami přestala.

Podle americké televizní celebrity jsou takové komentáře dílem znuděných a nešťastných lidí.

„Nikdy nepochopím, jak znudění a nešťastní mohou někteří lidé být,“ napsala Kardashian. Sama by prý nikdy neokomentovala nic, co by nemohla pochválit. „Čas je velmi vzácný, trávím ho jen šťastnými věcmi. A když už jsme u toho, mám vás ráda! A přeji vám jen to nejlepší, protože na světě je tolik krásy, jen ji vidět,“ dodala.

Kritice kvůli používání různých filtrů a zkrášlovacích aplikací čelí Khloé v poslední době poměrně často. Lidé komentují především to, že jinak vypadá na fotkách na Instagramu a jinak ve společnosti nebo na záběrech z rodinné reality show.

Okamžitě tu fotku smaž, napsala Kylie Jenner své sestře Kim Kardashian k tomuhle společnému snímku

Ta po dvaceti sezónách a čtrnácti letech končí. Finále má na obrazovky přijít příští rok. „S těžkým srdcem jsme dospěli k rozhodnutí se s Keeping Up with the Kardashians rozloučit,“ oznámila začátkem září Kim Kardashian. 

Lucie Sieglová , Super.cz


Časová osa článků