Ivana Jirešová na premiéře Kata Mydláře Super.cz

Muzikálu si příliš neužije: Ivana Jirešová je ráda alespoň za svou roli v Ordinaci

Od léta zkoušela, aby se na podzim mohla vrátit opět na prkna. Ivana Jirešová (44) má za sebou premiéru muzikálu Kat Mydlář, který se začal po 9 letech opět hrát. Zpívání si ale herečka příliš neužije a musela si kvůli koronavirovým opatřením dát v divadle zase pauzu.

„Jsem z toho smutná, jaká by měla být reakce, doufáme, že to bude jen čtrnáct dní, moc tomu nerozumím,“ svěřila se herečka, která opět přichází i o další svá představní.

„Spousta divadel a zájezdů se nám ruší, seriály točíme s pauzami, takže jedu tak na 50 % a teď to bude ještě míň,“ prozradila Ivana s tím, že ani její dcera se příliš ve škole neohřála. V září se vydala v máminých šlépějích a studuje konzervatoř.

„Sofie je nadšená, protože na základce byla takový vyvrhel a teď se cítí být někde, kde je sama sebou. Je mi líto, že ta výuka není normálně a furt jim něco ruší,“ dodala Ivana během premiéry muzikálu Kat Mydlář s tím, že doufá, že se brzy objeví na jevišti. „Musím říct, že ten muzikál mám čím dál víc ráda, čím víc ho znám, tím víc se mi líbí,“ dodala herečka. 

Eliška Vinterová , Super.cz


Časová osa článků