Obklopte se přírodou a najděte vnitřní rovnováhu – nová podzimní kampaň 2020 od APARTU

Konec léta se neúprosně blíží, to však neznamená, že si nemůžeme nadále užívat příjemné chvilky odpočinku strávené v kouzelné přírodě, která nám dodává nenahraditelný pocit klidu a harmonie. Takový je i hlavní cíl nové podzimní kampaně společnosti Apart, která přináší ty nejžádanější novinky mezi šperky.
Podzimní kampaň 2020 od Apartu

Podzimní kampaň 2020 od Apartu Foto: APART

Najděte si chvilku pro sebe a odhalte svou vnitřní rovnováhu. Přesně to udělala i ústřední postava celé kampaně, úspěšná modelka Kasia Szklarczyk, která se vydala objevovat krásu přírody. Únik z velkoměsta plného shonu a relaxace uprostřed překrásných krajin jí dodala zaslouženou dávku energie. Kombinace boho stylu s nadčasovou elegancí a šperky Apart přinesly úspěšný výsledek, který přesně vystihuje myšlenku celé kampaně a podtrhuje ženskou krásu.

Podzimní kampaň 2020 od Apartu

FOTO: APART

A zajímá Vás, jaké doplňky budou letos na podzim v kurzu?

Bezesporu zlaté šperky, ve kterých budou dominovat náhrdelníky, filigránové prsteny i náramky. Je to nestárnoucí klasika, která nesmí nikomu chybět. Ani překrásné doplňky s perlami však nezůstanou pozadu. Na výběr budou klasické i moderní stříbrné a zlacené šperky.
Pokud hledáte výraznější motivy, které zaujmou na první pohled, kruhy jsou jasná volba. Objevují se nejen na náušnicích, ale také na náramcích a náhrdelnících.

Podzimní kampaň 2020 od Apartu

FOTO: APART

Dalším originálním šperkem jsou náhrdelníky z kolekce Colors of Life, které zdobí přívěsek ve tvaru spínacího špendlíku s barevnými kubickými zirkony.
Kolekce Simple a Magic Moments nabízí stejně tak nápadité prolamované zlaté šperky, které doplní každý podzimní outfit.

Podzimní kampaň 2020 od Apartu

FOTO: APART

Nesmíme také zapomenout na kolekci Colours, která se bude pyšnit hromadou šperků s jiskřivým třpytem pastelově barevných kamínků.

Podzimní kampaň 2020 od Apartu

FOTO: APART

Podzimně laděná kampaň od Apartu povzbuzuje všechny ženy ke kreativitě a kombinování jednotlivých šperků, čímž dosáhnou naprosto výjimečných výsledků. Apart vytváří každý šperk tak, aby byl skvělým doplňkem přirozenosti, krásy a nechal do popředí vystoupit osobnost a individualitu žen. 


Časová osa článků