Chrissy Teigen

Chrissy Teigen Profimedia.cz

Modelku, která v půlce těhotenství potratila, ostře kritizují: Zastala se jí i dcera zesnulého komika Williamse (✝63)

Neuplynul ani den od chvíle, co modelka Chrissy Teigen (35) sdílela se sledujícími na sociálních sítích, že v polovině těhotenství potratila. Chrissy zveřejnila několik fotek, které zachycují její smutek a zoufalství. A i když řada fanoušků projevila empatii, na hlavu modelky a jejího manžela Johna Legenda se snesla i ostrá vlna kritiky.

Sledujícím se nelíbilo, že se Teigen během tak intimních momentů vůbec fotila a pak fotky ještě zveřejnila. „Chce jenom pozornost, kdo se fotí v takových chvílích?“ zaznělo v komentářích. „Je mi to líto, je to hrozné, ale proboha, proč tohle sdílet?“ Divila se jiná fanynka. „Je trapné, jak prahne po pozornosti, chce se mi z toho zvracet,“ neodpustil si jiný sledující.

Podobných komentářů bylo tolik, že se modelky zastaly i některé slavné osobnosti. „Ať už člověk zvolí jakoukoli formu truchlení, v soukromí nebo veřejně, má to váhu. Smutek zaplní místnost a vyvalí se ven okny a dveřmi. Nechte lidi truchlit, jak si vyberou. Ne jak vy si myslíte, že je správné, a doufejte, že vám vesmír jednou dopřeje to samé,“ reagovala Zelda Williams.

Ani krevní transfuze nezabraly: Modelka Chrissy Teigen přišla v polovině těhotenství o miminko

Mladá herečka dobře ví, o čem mluví. Před šesti lety pohřbila otce, slavného komika Robina Williamse (✝63), který se rozhodl předčasně ukončit život oběšením. Zelda pravidelně uctívá otcovu památku nejen na sociálních sítích, ale také jeho jménem podporuje nejrůznější charitativní organizace. 

Kristýna Bílková , Super.cz


Časová osa článků