Nicki Minaj

Nicki Minaj Profimedia.cz

Nicki Minaj se stala maminkou: Prvního potomka porodila manželovi s drsnou kriminální minulostí

Rapperka Nicki Minaj (40) se 30. září stala poprvé maminkou. Jde o jejího prvního potomka s manželem Kennethem Pettym, za nějž se přesně před rokem provdala. Zprávu přineslo jako první TMZ.

Miminko přišlo na svět jen pár měsíců poté, co Nicki těhotenství oznámila. V červenci málem zbořila sociální sítě, když se pochlubila krásnými těhotenskými snímky. O těhotenství se před tím nějakou dobu spekulovalo, ale diva s potvrzením vyčkávala.

Minaj loni také oznámila konec kariéry s tím, že se hodlá zaměřit na rodinu. Od té doby sice potěšila fanoušky pár hity, ale jinak své slovo dodržela.

S Pettym, který je registrovaný jako sexuální deviant a ve vězení pobyl celkem 12krát, včetně jednoho trestu za vraždu, se Minaj dala dohromady před dvěma roky. Koncem roku 2018 potvrdili vztah na sociálních sítích a od té doby jsou nerozluční.

Nicki Minaj je těhotná. Dítě čeká se sexuálním deviantem, který byl 12krát ve vězení

Rapperka se svého chotě vždy vehementně zastávala, když fanoušci kritizovali jeho kriminální minulost. Pettymu bylo před časem nařízeno domácí vězení poté, co se s rapperkou přestěhoval do Los Angeles a opomněl se registrovat jako sexuální deviant. To je v některých státech USA povinné, pokud je takto vedený jinde. Petty se bál, že nezvládne být kvůli domácímu vězení u porodu. Zatím není známo, jestli se mu to nakonec podařilo. 

Kristýna Bílková , Super.cz


Časová osa článků