Timothée Chalamet se starší sestrou Pauline

Timothée Chalamet se starší sestrou Pauline Profimedia.cz

Mladý herec už má fanoušky i mezinárodní uznání. A tohle je jeho krásná sestra, která se věnuje stejné profesi

S herectvím začal už v dětství, průlom v kariéře Timothéeho Chalameta (24) nastal až v roce 2017 díky režiséru Lucovi Guadagninovi. Tehdy jednadvacetiletý mladík si zahrál hlavní roli v jeho filmu Dej mi své jméno, za kterou získal nominaci na Oscara a mezinárodní uznání. Další skvělé nabídky na sebe nenechaly dlouho čekat.

O rok později si Chalamet zahrál v dalším úspěšném snímku Beautiful Boy v režii Felixe Van Groeningena a mimořádně plodný pro něj byl především rok 2019. Ke spolupráci ho oslovili Woody Allen (Deštivý den v New Yorku), Greta Gerwig (Malé ženy) a hlavně David Michôd, který Chalameta obsadil do hlavní role historického filmu Král o Jindřichu V.

Mladíček, který randil i s dcerou Deppa, si má zahrát Boba Dylana: Miláček kritiků Chalamet se na životní roli prý už připravuje

Chalamet pochází z americko-francouzské rodiny a má starší sestru Pauline (28), která se rovněž věnuje herectví. Novinkou v její filmografii je role v seriálu HBO Max s rozpustilým názvem The Sex Lives of College Girls (v překladu Sexuální životy vysokoškolaček). Spolu s Amrit Kaur, Renee Rapp a Alyah Chanelle Scott hraje studentku prestižní univerzity. Autorkou seriálu je Mindy Kaling. 

Lucie Sieglová , Super.cz


Časová osa článků