Iva Kubelková se vrací do společenského magazínu.

Iva Kubelková se vrací do společenského magazínu. Foto: FTV Prima

Nová kolegyně Laďky Něrgešové potvrzena! Místo na Primě dostala tato sexy brunetka

Jak už Super.cz informoval, novou moderátorkou pořadu Showtime na Primě se stala Iva Kubelková (44). Zaplní místo po Evě Perkausové (27), která se i s Romanem Šebrlem (47) přesouvá do hlavních zpráv.

„Moderování tohoto pořadu je pro mě takovou třešničkou na dortu. A třešničku na dortu má každý rád, takže jsem neváhala dlouho a na nabídku kývla. V dnešní době je navíc každá práce v televizi v něčem velká jistota, takže jsem s tím nedělala žádný fóry,“ směje se Iva, kterou diváci znají také z pořadu Jak se staví sen.

Kromě moderování se Iva věnuje herectví a zpěvu, a pochopitelně také rodině. Jak to jde s novou prací dohromady?

„Myslím, že vynikám v jedné věci - a to je organizace mého času. My matky v tomto opravdu vynikáme, protože se dvěma dětmi se musíme naučit aktivity kombinovat a dělat věci, které mají prioritu. Mé děti jsou už větší, dcerám je patnáct a jedenáct. Po pracovní stránce si tak můžu dovolit trošku víc,“ říká Kubelková.

Další škatulata na Primě. Eva Perkausová se vrací do zpráv. Víme, s kým bude moderovat

Velkou oporu má v partnerovi a celé rodině. „Jsme schopni si čas rozdělit a navzájem si vyjít vstříc. Bez této podpory bych to nebyla vůbec schopna absolvovat,“ dodala.

V Showtime se Kubelková bude střídat s Laďkou Něrgešovou. 

Lucie Sieglová , Super.cz


Časová osa článků