Nickayla Rivera

Nickayla Rivera Profimedia.cz

Exmanžel tragicky zesnulé seriálové hvězdy našel oporu u její mladší sestry

V červenci hereckým světem otřásla zpráva o tragické smrti hvězdy populárního seriálu Glee Nayi Rivery. Herečka se utopila v jezeře Piru, kam si vyjela na projížďku se svým nyní pětiletým synem Joseym. Tomu se naštěstí nic nestalo.

Otcem chlapce je herec Ryan Dorsey, kterému teď s výchovou pomáhá rodina, a nejvíc hereččina pětadvacetiletá sestra Nickayla. Podle informací Daily Mailu se spolu Dorsey a Nickayla měli dokonce nedávno sestěhovat do jednoho domu.

Modelka v pondělí na svém Instagramu uvedla, že jediné, na čem v „nejtemnějším období“ jejího života záleží, je rodina a přátelé a její prioritou je synovec Josey.

ČTĚTE TAKÉ: Pitva prokázala příčinu smrti hvězdy Glee: Naya Rivera (✝33) byla hrdinkou. Než zemřela, zachránila syna (4)

„Nemám obavy z toho, jak věci vypadají, protože nikdo nemůže vidět ty ničivé okamžiky, které jsme si protrpěli,“ uvedla. „To nejdůležitější, co jsem se naučila, je projevit soucit, neodsuzovat ostatní a nikdy nic nebrat jako samozřejmost. Doufám, že vy dokážete udělat to samé,“ dodala modelka. 

Lucie Sieglová , Super.cz


Časová osa článků