Hafþór Júlíus Björnsson s manželkou

Hafþór Júlíus Björnsson s manželkou Profimedia.cz

Hora ze Hry o trůny se stal otcem: O 49 centimetrů menší manželka porodila silákovi syna

Strongman Hafþór Júlíus Björnsson (31) známý také jako Hora ze Hry o trůny se stal otcem. V sobotu se mu narodil syn, jehož jméno s manželkou Kelsey Henson (30) zatím neprozradili.

Oba manželé se pochlubili roztomilými snímky z porodnice. Kelsey pak na svém druhém profilu na Instagramu sdílela i momentky, které nafotili přímo v průběhu porodu.

„Porod byl tou nejsilnější věcí, kterou jsem kdy v životě dokázala. Změnilo mi to život,“ napsala Henson a doplnila, že syna rodila šest hodin.

Ačkoliv byli nejprve připraveni rodit doma, porod šel moc rychle, a tak se přemístili do nedaleké porodnice. Chlapec přišel na svět dopoledne a večer už byli s maminkou zpátky doma. Oběma se daří dobře, jak herec ujistil své fanoušky.

ČTĚTE TAKÉ: Obr ze Hry o trůny se do týdne stane otcem: Jeho o 49 cm menší žena prozradila, co ji v těhotenství nejvíc trápí

Hafþór má ještě dceru Theresa Líf z prvního manželství. S Kelsey se vzali v roce 2018 a letos v dubnu oznámili těhotenství. Björnssonova drobounká manželka byla v jeho průběhu s fanoušky velmi sdílná. 

Kristýna Bílková , Super.cz


Časová osa článků