Romana Pavelková

Romana Pavelková Foto: foto Nomia 3x

Navzdory zranění nohy závodila na trati: Rusovláska Pavelková vyběhla proti násilí

Modelka a podnikatelka Romana Pavelková (39) je už od dětství vášnivou sportovkyní. A jak to tak bývá, občas při sportu zkrátka dojde k úrazu. Letos v červenci si sexy rusovláska při tréninku natrhla lýtkový sval, a přestože je stále v rekonvalescenci, zúčastnila se běhu proti násilí.

„Když trénuji, tak jedu až nadoraz. To se mi právě při tréninku na Běh proti násilí, který pořádá Poradna pro oběti násilí a Dětské krizové centrum NOMIA v mém rodném Hradci Králové, nevyplatilo. Měla jsem v plánu běžet desetikilometrovou trať, ale vzhledem k tomu, že jsem stále v rekonvalescenci, rozhodla jsem se běžet jenom pětikilometrovou variantu. I tak jsem ji uběhla za 26 minut,“ svěřila zrzka, která má stále štíhlou figuru právě díky sportu.

Na fotkách se sice usmívá, modelka se ale na dovolené v Chorvatsku potýká s nepříjemným zraněním

Běhu se zúčastnila již druhým rokem a příští rok si s sebou prý na start vezme i posilu. „Loni i letos jsem běžela sama, ale příští rok chci vzít i syna Maxíka. Je tu i kratší okruh pro děti, který má 2,5 kilometru, takže ho chci určitě zapojit,“ svěřila Romana, která se sama aktivně věnuje pomoci obětem domácího násilí, a to prostřednictvím svého nadačního fondu, který založila v roce 2017. „Jsem moc ráda, že mohu být patronkou této akce,“ dodala Pavelková. 

Eliška Zajíc Vinterová , Super.cz


Časová osa článků