Eva Perkausová se sluní u moře.

Eva Perkausová se sluní u moře. Foto: Instagram E. Perkausové

Eva Perkausová čerpá energii u moře: Takhle předvedla své božské tělíčko v plavkách

Načerpat trochu energie a vystavit se slunci. Eva Perkausová (28) se rozhodla, že si začínající podzim užije u moře. S přítelem Ivanem zabalila kufry a odletěla na v posledních letech notně vyhledávaný ostrov Mykonos.

Malebné místo ve Středozemním moři, které si zamilovali movití turisté z celého světa, je známý svými luxusními hotely na úpatí skal s nádhernými výhledy na moře. A právě ty si užívá i vnadná moderátorka.

Eva odpočívá v jednom s krásných hotelů a vedle pohledu na moře dala na odiv také své božské tělo v plavkách. Perkausová svou figuru příliš neřeší a štíhlé křivky má prý takřka bez práce. Nutno říct, že její útlá postava vypadá skvěle jak v jednodílných plavkách se zvířecím vzorem, tak ve dvoudílném modelu s rafinovaným zavazováním, odhalujícím její vnady.

ČTĚTE TAKÉ: Další škatulata na Primě. Eva Perkausová se vrací do zpráv. Víme, s kým bude moderovat

Moderátorka se rozhodla načerpat trochu energie před nabitými týdny. Eva se spolu s Romanem Šebrlem vrací k moderování hlavní zpravodajské relace na televizi Prima. Ostřílená dvojice se společně na obrazovce objeví již v pondělí 5. října. 

Eliška Zajíc Vinterová , Super.cz


Časová osa článků