Václav Kopta

Václav Kopta Foto: Instagram V. Kopty

Už mi bylo i líp, ale ve špitále nejsem, přiznal Václav Kopta, kterého také dostihl koronavirus

Koronavirus slavné a prominenty nešetří. Další známou osobností, která prochází touto nemocí, je Václav Kopta (57). To, že moderátor trpí v současnosti nejvíce skloňovanou nemocí, se svěřil prostřednictvím svého profilu na sociální síti Instagram. „Covide, covide - co po tobě zbyde?“ vtipně se odkazoval hudbou nadaný Kopta k písni Beskyde, Beskyde a veřejně tak připustil, že trpí nemocí covid-19.

Moderátor oblíbeného pořadu Peče celá země chtěl svým přiznáním nejspíš předejít spekulacím, že je jeho zdravotní stav vážný. „Už se mi taky doneslo, že jsem ve špitále - tak tedy nejsem, ale už mi bylo v životě i líp!“ napsal k fotce, na které pózuje ve froté županu a s hrníčkem a konvičkou v popředí.

Oblíbenému umělci v diskuzi vyjádřili podporu i známé tváře. „Cože? Už i ty, Vašíku? To mě mrzí. Myslím na Tě. A neboj se ničeho, tvůj intelekt ho vyžene dřív, než se naděješ! Držím palce!“ napsala jeho kolegyně z cukrářské televizní show Tereza Bebarová. Laďka Něrgešová přidala několik smajlíků a kolegyně z muzikálu Trhák Iva Kubelková připsala: „Vašíku drž se, myslím na tebe.“ 

Jiří Čeladník , Super.cz


Časová osa článků