Koronavirus se nevyhýbá ani celebritám...

Koronavirus se nevyhýbá ani celebritám... Michaela Feuereislová

14 celebrit, které chytily koronavirus. Drsňák Vémola, Zagorová, Gottová, Stašová i Kopta

Pandemie koronaviru si nevybírá. Onemocnění covid-19 se nevyhnulo ani našim celebritám. Některé známé tváře měly lehký průběh, jiné nevyzpytatelný virus značně potrápil. Kvůli vzácnému onemocnění krve se s covidem prala v nemocnici zpěvačka Hana Zagorová (76). Nakažen byl i její manžel Štefan Margita (66).

Za „blbou chřipku, která se dá přežít,“ označila koronavirus Lucie Bílá (56), jež to také schytala od některých fanoušků. V posteli si poležela i starší generace herců – Ladislav Frej (81) a herečka Simona Stašová (67). Té před dveře bytu dokonce kastrůlky s jídlem nosila její vitální maminka Jiřina Bohdalová.

Simona Stašová prodělala koronavirus.

Super.cz

Z mladších celebrit virus bez větších potíží překonali bývalka Jaromíra Jágra Veronika Kopřivová (31) s přítelem Miroslavem Dubovickým, zápasník MMA Karlos Vémola (37) a jeho dnes již expartnerka Lela Ceterová (ta se bála hlavně o svou malou dcerku, jež taktéž onemocněla) a herečka Denisa Pfauserová.

ČTĚTE TAKÉ: Premiéra dokumentu Karel odložena. Ivana Gottová má koronavirus!

Lehčí průběh nemoci měla také oblíbená pohádková princezna Ivana Andrlová. Kvůli covidu musela odložit premiéru dokumentu Karel Ivana Gottová.

Posledním, kdo za poslední dobu informoval o tom, že prodělává covid-19 je Václav Kopta (57), který na svůj instagramový profil napsal: „Covide, covide - co po tobě zbyde? Už se mi taky doneslo, že jsem ve špitále - tak tedy nejsem, ale už mi bylo v životě i líp!“

Celebrity, které potrápil či ještě trápí koronavirus, si prohlédněte v galerii. 

Anna Veškrnová , Super.cz


Časová osa článků