Tereza Budková

Tereza Budková Foto: instagram T.Budkové

7 plavkových variací missky Terezy Budkové: Kráska s vizáží holčičky se pyšní dokonalými křivkami

Modelka Tereza Budková (32) si v rámci možností a všech omezení nakonec užila léto plnými doušky. Koncem srpna se ještě stihla podívat na jeden z nejromantičtějších ostrovů Řecka, kde jí dělala společnost maminka. Nyní by se přes hranice Řecka dostala jen s negativním testem na koronavirus, který bude od pondělí pro každého Čecha povinný.

Krásná brunetka pochopitelně poslala fanouškům na sociálních sítích ze Santorini pozdravy včetně několika snímků v plavkách, což její obdivovatelé vždy ocení. Tereza se může chlubit perfektní postavou, kterou podtrhuje bujný dekolt. Ten si v roce 2015 nechala o 1,5 velikosti zvětšit, a i díky tomu je žádanou modelkou na focení prádla a plavek.

ČTĚTE TAKÉ: Zasnoubená s Pavelcem ještě není, ale představu má jasnou. Tereza Budková vystaví silikonové trojky v pořádném dekoltu

Budková v minulosti prozradila, že práce byla jedním z důvodů, proč se rozhodla plastiku podstoupit. O několik nabídek za hranicemi kvůli svému od přírody menšímu poprsí přišla. Nyní už je se sebou spokojená a v Německu nemá nouzi o práci.

Ve čtvrtek vstoupila jedna z našich nejkrásnějších brunetek mezi třicátnice, a vy se můžete v galerii přesvědčit, že má v plavkách rozhodně co předvést. 

Dominika Rachůnková , Super.cz


Časová osa článků