Sára Sandeva má kvůli pandemii trable v lásce. Super.cz

Kvůli pandemii nesmí za milencem: Krásná česká herečka za fotbalistou do Holandska nemůže, je pro ně riziková

Na herecké příležitosti si krásná herečka Sára Sandeva (24) nemůže stěžovat. Momentálně natáčí hlavní roli ve velkém historickém seriálu v Srbsku, v Česku zkouší muzikál Kouř, kde hraje také hlavní dívčí roli, Kotě. Zato s láskou to teď nemá jednoduché.

Za přítelem, Václavem Černým, který hraje fotbal v Holandsku, se kvůli opatřením v rámci pandemie hned tak nepodívá.

"Teď jsem přiletěla z Bělehradu do Prahy, samozřejmě jsem si nechala udělat covid testy, ovšem pro Holandsko už to nestačí. Tam musí být Češi kromě negativního testu navíc dva týdny v karanténě, takže není možné tam přiletět na otočku, když mám třeba čtyři dny času. Před třemi týdny jsme se viděli s přítelem v Německu, ale i tam jsou už karanténní opatření pro větší část Česka a já má v občance bydliště v Praze," řekla Super.cz Sára, kterou jsme potkali na křtu projektu Jsem žena, jsem Evropa.

"Je to něco, co neovlivním. Máme s partnerem nějaké společné volno, ale v nejbližší době to není, zvlášť ještě s tím zkoušením Kouře. Tak až to půjde, poletím do Holandska a budu klidně celou dobu zavřená doma," krčila rameny.

My jí tedy ještě poradili, že by si s přítelem mohli dát rande v Polsku, kam se dá zatím létat z obou zemí. "Také možnost. Jestli mě uvidíte postovat fotku z Varšavy, tak jsem dala na vaši radu," smála se Sára. 

Saša Šeflová , Super.cz


Časová osa článků