Katie Holmes s novou láskou, kuchařem Emiliem Vitolem

Katie Holmes s novou láskou, kuchařem Emiliem Vitolem Profimedia.cz

Vypadá to na vážnou známost: Katie Holmes (41) vedle mladšího kuchaře (33) září štěstím

Když svět obletěly snímky Katie Holmes (42) a kuchaře Emilia Vitola (33), jak se líbají a objímají, fanoušci se nestačili divit. Herečka, která si své soukromí obvykle bedlivě střeží, se snad poprvé od rozvodu s Tomem Cruisem (59) netají novou láskou. Dokonce to vypadá na vážnou známost.

Katie a Emilia od té doby několikrát vyfotili společně. Při nedávném obědě v New Yorku dokonce odložili roušky, aby se mohli líbat. Něžným projevům lásky se na veřejnosti rozhodně nebrání a zdroje z jejich okolí prozradily časopisu People, že se jeden druhého nemohou nabažit. To je ostatně patrné i ze společných fotografií.

Za Cruise byla Holmes vdaná v letech 2006 - 2012 a mají spolu dceru Suri (14). Od roku 2013 pak byla spojována s hercem Jamiem Foxxem, ale nikdy oficiálně vztah nepotvrdili. Loni se podle zahraničních médií rozešli.

ČTĚTE TAKÉ: Poprvé od rozvodu s Tomem Cruisem se netají románkem: Takhle vášnivě Katie Holmes líbala o osm let mladšího kuchaře

Emilio vyrostl mezi celebritami, mezi nimiž má i slavné přátele. Naposledy randil s designérkou Rachel Emmons, s níž byl dokonce zasnoubený. V létě se ale rozešli. 

Kristýna Bílková , Super.cz


Časová osa článků