Monika Absolonová žárlí na postavu Markéty Konvičkové po porodu

Monika Absolonová žárlí na postavu Markéty Konvičkové po porodu Foto: Instagram M. Konvičkové / Michaela Feuereislová / Super.cz

Zvedla mi mandle, týden po porodu vypadá líp než já teď! Tohle vzkázala Absolonová čerstvé mamince Konvičkové

Monika Absolonová (46) dva roky po porodu začala makat na postavě. Dole má díky přerušovanému půstu a pravidelnému pohybu pět kilo. A jak sama říká, je to boj. Zhubnout jedno kilo je v jejím věku jako vylézt Mount Everest.

I proto si z legrace rýpla do kolegyně Markéty Konvičkové (28), která nedávno opustila ostravskou porodnici s dcerou Amálkou. Pár dní po porodu Markéta ukázala svoji fotku ve spodní prádle a krátkém crop topu, kde bylo jasně znát, že je už zase ve výborné formě a kila navíc prakticky všechna v porodnici nechala.

ČTĚTE TAKÉ: Týden po porodu ukázala bříško: Markéta Konvičková vypadá neuvěřitelně

"Tak a teď mně zase zvedla Markéta Konvičková mandle. Nejenže rodí na počkání, ale ještě vypadá týden po porodu jako já ani po dvou letech od porodu ne!" prozradila se svým pověstným humorem Monika.

"Myslím, že to nebude Amálkou, i když je určitě skvělá, ale dispozicema a věkem. Zkrátka mladá maminka má výhody, které já neznám. Šťastnou cestu domů, holky," dodala Absolonová. 

Gabriela Wolfová , Super.cz


Časová osa článků