Modelka čeká druhého potomka.

Modelka čeká druhého potomka. Foto: instagram T. Fajksové

Češka, která se v roce 2012 stala nejhezčí ženou planety, je těhotná. Začátek byl náročný, zvracela až 20× denně

S nastávajícími maminkami se roztrhnul pytel. Poté, co požehnaný stav oznámily modelka Veronika Kašáková (33), moderátorka Martina Gavriely (44) nebo zpěvačka Verony Veronika Stýblová, už déle nemohla tutlat své těhotenství ani Tereza Fajksová (33).

Nejkrásnější dívka planety z roku 2012 se pochlubila rodinnou fotkou s partnerem Lubošem a jejich dcerkou Lilien. Fanoušci se okamžitě začali dohadovat, zda není na cestě další člen rodiny. Krásná Tereza měla pod červenou halenkou na fotce totiž trochu vyklenuté bříško.

Radostnou novinku se tak nechtělo Fajksové dále tajit. „Vidím, že to vzhledem k mým proporcím už tajit nadále nejde, takže oficiálně: čekáme dalšího malého umpalumpu,“ pochlubila se blondýnka na sociální síti a přidala snímek s rostoucím bříškem.

ČTĚTE TAKÉ: Martina Gavriely (41) čeká čtvrté dítě: Moderátorka oznámila těhotenství roztomilou fotkou nejmladšího syna

„Období zvracení, až 20x denně, a nechutenství je naštěstí už za mnou, takže můžu zase začít fungovat. Jediné, co si ze srdce přejeme, je, aby tu byl mrňousek s námi ve zdraví,“ svěřila modelka. Dceru Fajksová přivedla na svět loni v březnu. 

Eliška Zajíc Vinterová , Super.cz


Časová osa článků