Partner se do svatby nehrne.

Partner se do svatby nehrne. Foto: Lindex

Před třemi lety požádal partner Krejčíkovou o ruku a svatba stále nebyla: Ani nevím, jestli zasnoubení ještě platí

Herečka Aneta Krejčíková (30) byla požádaná přítelem o ruku sice velkolepě a se vší parádou během představení s názvem Magor na scéně Divadla Na Fidlovačce. K okázalému gestu došlo ale už víc než před třemi lety a přesto, že si pár stihl pořídit dvě děti Bena (2) a Antonii (5 měsíců), tak ke svatbě stále nedošlo.

„Není to na pořadu dne, ale stále ho pošťuchuju,“ svěřila se nám s úsměvem herečka na představení podzimní kolekce známého švédského řetězce.

Sympatická blondýnka, která na sebe upozornila v seriálu Ulice či televizní show Tvoje tvář má známý hlas, by se veselce nebránila. Její partner, tělocvikář Ondřej Rančák (36) se ale zatím ne a ne rozhoupat od slibu k činům. „Byla jsem z mých kamarádek první zasnoubená, ale asi se budu vdávat jako poslední,“ krčí rameny.

Další celebrita s dítětem u prsu. Aneta Krejčíková z Ulice ukázala, jak kojí dceru

Jelikož svatba neproběhla do roka a do dne, tak si není Krejčíková jistá, jestli je vlastně vůbec ještě zasnoubená. „Ani nevím, jestli po víc než roce zasnoubení ještě platí,“ krčí rameny Aneta, která ale celou věc nejspíš zase tolik neprožívá. Podle všeho se díky svým dětem s partnerem cítí jako kompletní rodina a to je pro ni nejdůležitější. 

Jiří Čeladník , Super.cz


Časová osa článků