Lucie Bílá

Lucie Bílá Michaela Feuereislová

Ten syčák ji pěkně čapnul: Lucie Bílá prodělala koronavirus. Tohle je její zkušenost

Lucie Bílá (55) se ozvala fanouškům s několika zprávami. Především potvrdila, že prodělala koronavirus. „Jsem doma v izolaci, protože, jak možná tušíte, ten syčák kolem mě jen neprošel, ale taky mě pěkně čapnul,“ řekla zpěvačka. V povinné karanténě byla od 8. září.

S fanoušky se Lucie také podělila o svou zkušenost, nemoc přirovnala k chřipce.

„Ale aspoň vám můžu říct svoji zkušenost, že je to jen blbá chřipka, která se dá přežít. Asi je potřeba si zvyknout a být na sebe opatrní. Ale jinak bych z toho žádnou hrůzu nedělala,“ řekla zpěvačka s tím, že od pondělí už bude zase v „plné polní“ a má před sebou plno plánů.

ČTĚTE TAKÉ: Hanku Zagorovou propustili z nemocnice. Jak se zpěvačka cítí po prodělaném covidu?

„Těším se na otevření svého divadla, těším se na křest cédéčka v tom divadle, cédéčka mých kamarádů 4 Tenorů. Těším se na neděli 27. září, kdy tam mám koncert a vám divákům budu moct divadlo ukázat, a taky vám v něm zazpívat. A těším se, že vám představím svoji novou knížku,“ vyjmenovala.

Nejvíc se ale Bílá těší na to, až bude zase všechno v pořádku. „Abychom se mohli objímat, podávat si ruce, líbat se a být spolu. Protože já vás teda fakt potřebuju,“ vzkázala příznivcům. 

Lucie Sieglová , Super.cz


Časová osa článků