Hilaria Baldwin se synem

Hilaria Baldwin se synem Profimedia.cz

Hilaria Baldwin se zvěčnila při kojení vymodleného syna: Takhle se slavným hercem pátého potomka pojmenovali

Minulý týden se Hilaria Baldwin (38) stala popáté maminkou. Pokus o rozšíření už tak početné rodinky po dvou potratech konečně vyšel a všichni jsou spokojení. Manželka herce Aleca Baldwina (63) od té doby hojně sdílí fotky se synem, kterému vybrali jméno Eduardo.

Když se chlapec narodil, Hilaria se podělila o jeho podobu, sledujícím na Instagramu ale oznámila, že si na jméno budou muset chvíli počkat. Moc dlouho to ale nevydržela. Jen o pár dní později představila světu Eduarda Paua Lucase Baldwina.

Hilaria patří k propagátorkám kojení, a tak se i tentokrát pochlubila snímkem, jak syna kojí, zatímco si čistí zuby. Z miminka je pochopitelně nadšená, ale početná rodinka ji nejspíš dost zmáhá. Po návratu z porodnice zase postovala fotku, na které s manželem padají únavou, zatímco s ratolestmi sledují televizi.

ČTĚTE TAKÉ: Po dvou potratech se dočkala vytouženého pátého dítěte: Manželka Aleca Baldwina porodila

Baldwinovi jsou svoji od roku 2012, kromě nového přírůstku spolu mají Carmen (7), Rafaela (5) Leonarda (3) a Romea (2). Alec má s exmanželkou Kim Basinger ještě dospělou dceru Ireland (24). 

Kristýna Bílková , Super.cz


Časová osa článků