Katy Perry

Katy Perry Profimedia.cz

Katy Perry se poprvé od porodu objevila na veřejnosti: Schovávala se pod kšiltem a rouškou

Katy Perry (37) a Orlando Bloom (44) přivítali minulý měsíc na svět dcerku Daisy. V sobotu novopečenou maminku vyfotili v Santa Barbaře, poprvé od porodu ji zachytili venku. Katy oblékla oversize šaty a tvář schovala pod rouškou, kšiltem a slunečními brýlemi.

Katy a Orlando žijí momentálně v Montecitu, kde si zvykají na novou roli rodičů. I když pro Blooma zase tak nová není. Je už otcem devítiletého Flynna, jehož maminkou je modelka Miranda Kerr.

Už pět dní po porodu ukázala zpěvačka tělo v prádle. Na sociální síti si vystřelila z udílení hudebních cen. Katy se většinu těhotenství izolovala doma, v létě se s Orlandem měli brát až v dalekém Japonsku. Kvůli koronaviru ale svatbu odložili.

ČTĚTE TAKÉ: Katy Perry ukázala tělo v prádle pět dní po porodu: Takhle si vystřelila z udílení hudebních cen

Hvězdný pár se zasnoubil loni na Valentýna, letos v březnu zpěvačka oznámila těhotenství klipem k písni Never Worn White, kde poprvé ukázala bříško. O měsíc později prozradili, že čekají děvče. O narození malé Daisy Dove informovali prostřednictvím sítí organizace UNICEF a na počest dcerky založili sbírku na pomoc hladovějícím dětem. 

Kristýna Bílková , Super.cz


Časová osa článků