Paris Hilton s partnerem Carterem Reumem

Paris Hilton s partnerem Carterem Reumem Profimedia.cz

Novou lásku má teprve několik měsíců, ale už vybrala jméno pro dítě: Paris Hilton plánuje s partnerem dvojčata

Paris Hilton (40) je momentálně v jednom kole díky uvedení dokumentu This Is Paris. V něm promluvila o detailech ze svého soukromého života, včetně šikany v dětství nebo toxických vztahů s bývalými partnery. Ty jsou naštěstí minulostí, slavná dědička od ledna jenom kvete po boku spisovatele Cartera Reuma.

Před časem na sebe Paris práskla, že si nechala zmrazit vajíčka, k tomu ji inspirovala kamarádka Kim Kardashian. Už tehdy prozradila, že by ráda měla dvojčata, která by mohla oblékat stejně. Teď k tomu přidala další detaily.

„Nejdřív chceme dvojčata, holku a kluka. Když si necháte zmrazit vajíčka, můžete si vybrat pohlaví,“ nechala se slyšet v podcastu LadyGang.

„Vybrala jsem jméno London, to bude pro holku, a teď se snažím vymyslet pro chlapečka. Takže jestli máte nějaké návrhy... Ptám se i svých přátel. Ne že bych se držela jenom jmen měst, ale nevím, je to složité rozhodování. London určitě pro holku, ale pro kluka to vymýšlím,“ upřesnila.

ČTĚTE TAKÉ: Paris Hilton promluvila o svém domácím erotickém videu: Bylo to, jako by mě elektronicky znásilnili, popsala

Před časem se také svěřila, že se speciálně těší na holčičku, protože ji bude oblékat jako svou miniaturní verzi. Paris a Carter jsou spojováni od lednových Zlatých glóbů. Začali si zhruba rok po jejích zrušených zásnubách s hercem Chrisem Zylkou.

Paris je až po uši zamilovaná. O současném partnerovi mluví jako o lásce svého života a zjevně se nemůže dočkat, až založí rodinu. Snad jim štěstí vydrží. 

Kristýna Bílková , Super.cz


Časová osa článků