Emilia Clarke vyrazila na večeři s Mattem Smithem.

Emilia Clarke vyrazila na večeři s Mattem Smithem. Profimedia.cz

“Královské“ dostaveníčko: Hvězda Hry o trůny vyrazila na večeři z hercem z Koruny. Co je spojuje?

Emilia Clarke (36) alias královna Daenerys Targaryen ze Hry o trůny byla o víkendu spatřena v Londýně po boku Matta Smithe (37), známého z prvních řad seriálu Koruna, kde si zahrál prince Philipa. “Královské“ dostaveníčko vyvolalo okamžitě spekulace o románku.

Obě hvězdy se dobře znají, v roce 2015 si společně zahrály ve filmu Terminátor: Genisys, a tak je pojí dlouholeté přátelství.

Smith se před devíti měsíci rozešel s herečkou Lily James, před ní randil s modelkou Daisy Lowe a v minulosti byl také spojován s Karen Gillan.

ČTĚTE TAKÉ: Po dvou mrtvicích ji málem zabilo krvácení do mozku: Byla to dobrá zkušenost, řekla o zdravotních problémech hvězda Hry o trůny

S James randil od roku 2014, za rozchodem údajně stály zvěsti o tom, že si je až příliš blízký s kolegyní z Koruny, herečkou Claire Foy, která ztvárnila jeho manželku, královnu Alžbětu.

Oproti tomu Emilia nemá zase tak komplikovaný milostný život. Matka draků je ale také poměrně čerstvě single. Před časem se rozešla s režisérem a spisovatelem Charliem McDowellem, v minulosti pak randila s tvůrcem seriálu Griffinovi Sethem MacFarlanem. 

Kristýna Bílková , Super.cz


Časová osa článků