Kate Matl v 5. měsíci narostlo bříško i ňadra. Super.cz

Nejdřív jí vyrostla prsa a pak teprve bříško: Zpěvačka Kate Matl je v 5. měsíci a nafotila pořádně sexy snímky

Bylo to překvapení i pro ni samotnou, protože na to, že je těhotná, přišla až po třetím měsíci. Teď zpěvačka Kate Matl (42) zahajuje pátý měsíc a konečně jí k prsům narostlo i bříško, tak se rozhodla, že si nechá na památku udělat fotky jako sexy těhulka.

"S partnerem Michalem spolu budeme dva roky, miminko jsme chtěli, takže je to pro oba obrovská radost. Z předchozího vztahu má Michal už osmnáctiletého syna Filipa, se kterým jsme dobří kamarádi a taky nám to přeje," řekla Super.cz Kate, která teď s partnerem řeší hlavně bydlení.

"Pendlovali jsme mezi Prahou a Brnem, kde bylo jeho působiště. Rozhodli jsme se dál pro Prahu, tak začínáme shánět dům, protože současný byt by byl pro nás malý. Máme ještě psa a taky bychom neradi zůstali jen u jednoho potomka," plánuje zpěvačka. Pokud jde o svatbu, zatím ji aktuálně neřeší. "Michal říkal, ať se nechám překvapit. Tak uvidíme," smála se.

ČTĚTE TAKÉ: Zpěvačka Kate Matl už není single: Pochlubila se novým přítelem. Je to konečně Čech

Pohlaví miminka ještě netuší, ale důležité prý je hlavně to, aby miminko bylo zdravé. Potěšil by ji kluk i holčička, i když sama je ze šesti sester. "Bylo by roztomilé, kdybychom chodily stejně oblečené," rozplývala se. 

Saša Šeflová , Super.cz


Časová osa článků