Natálie Kočendová

Natálie Kočendová Foto: archiv Miss Czech Republic

Třetí nejkrásnější Češka v slzách: Krásná Miss Natálie Kočendová (20) tři měsíce před porodem potratila

Tohle nikdo nečekal. Třetí nejkrásnější dívka Česka, misska Natálie Kočendová, se teprve nedávno oficiálně pochlubila zprávou, že bude maminkou, nyní radost vystřídal smutek. Krásná blondýnka miminko v 6. měsíci těhotenství potratila.

„Navždy tady budeš s námi. Navždy budeš můj milovaný syn. Má fazolka. Takovou lásku a štěstí jako jsem zažívala 6 měsíců s tebou, jsem nikdy nezažila. Nyní to vystřídala neskutečná bolest. Ztratila jsem kousek sebe. Dala bych vše za to, abych opět cítila tvé kopance a po porodu si tě mohla vzít zdravého domů. Jsi ten nejkrásnější kluk. Jednou se tam nahoře potkáme. Miluji tě, moje malá lásko,“ napsala v dojemném vyjádření Natálie.

ČTĚTE TAKÉ: Jedna z nejkrásnějších Češek ukázala přítele s potetovaným obličejem. Vyrůstal v dětském domově a je to kamarád Rytmuse

Podobně se k bolavé situaci vyjádřil i její partner Lukáš Vlačuha, známý jako barber Laky Royal. „Netřeba slov. Bohužel, život je takový, ale my jdeme dál. Natálie Kočandová, krásná, silná. Děkujeme všem. Měl to být kluk...,“ smutní přítel krásné blondýnky. 

Dominika Rachůnková , Super.cz


Časová osa článků