Gisele Bündchen s manželem Tomem Bradym

Gisele Bündchen s manželem Tomem Bradym Profimedia.cz

Manžel modelky Gisele Bündchen zodpověděl pěkně peprný dotaz: Jak to mají doma se sexem?

Hráč amerického fotbalu Tom Brady (43) není obvykle tak sdílný, co se týče soukromí. Ovšem v rozhovoru pro podcast herce Daxe Sheparda udělal výjimku. Shepard totiž neváhal a zeptal se Bradyho rovnou na to, jestli má se svou krásnou manželkou, modelkou Gisele Bündchen (42) sex v den zápasu.

„Kámo, většinou to není na pořadu dne,“ odpověděl sportovec bez rozpaků. „Neřekl bych, že se to nikdy nestalo, ale v takovou chvíli na to není moc vhodná doba. Nepatří to úplně k mé rozcvičce,“ nechal se slyšet šestinásobný vítěz Super Bowlu.

Tom a Gisele jsou svoji 11 let a mají spolu syna Benjamina (10) a dceru Vivian (7). Tom má také syna Johna (13) s herečkou Bridget Moynahan. S Bündchen jsou velmi šťastní a stále působí jako čerstvě zamilovaní.

ČTĚTE TAKÉ: Tělo má stejně dokonalé jako na začátku kariéry: Takhle ho Gisele Bündchen (39) předvedla v bikinách na pláži

Brady už v minulosti prozradil, že tajemstvím jejich šťastného vztahu je hlavně otevřená komunikace. Pokud je něco trápí, řeknou si to hned a narovinu. Navzájem se také podporují v práci. Gisele je Tomovou velkou fanynkou už od roku 2006, kdy se poznali. 

Kristýna Bílková , Super.cz


Časová osa článků