Olga Menzelová prodává byt, ve kterém žila s manželem Jiřím a dětmi v posledních deseti letech.

Olga Menzelová prodává byt, ve kterém žila s manželem Jiřím a dětmi v posledních deseti letech. Foto: Super.cz/ Michaela Feuereislová a Reality Lenner

Luxus na každém kroku: Podívejte se do bytu, kde žila Olga Menzelová s manželem Jiřím a dětmi

Olga Menzelová (43) se s rodinou před časem přestěhovala do nového domu v Praze Stodůlkách. Ten pořídila především kvůli manželovi, nedávno zesnulému oscarovému režisérovi Jiřímu Menzelovi (✝82). Aby rodině zajistila co nejlepší zázemí, vzala si 20milionovou hypotéku.

Předtím, než se Menzelovi přestěhovali do Stodůlek, žili deset let v mezonetovém bytě v Praze Košířích. Ten teď Olga prodává.

ČTĚTE TAKÉ: Olga Menzelová pořídila pro rodinu nové bydlení. Splácí 83 tisíc měsíčně

Jde o 195metrový, architektkou navržený dvoupodlažní byt 5+1 s terasou, saunou, koupelnou s whirlpoolem a ozónem, klimatizací a dalšími vymoženostmi pro náročné.

Na podobě bytu se Olga sama aktivně podílela. Proto si například kuchyni, na níž si dala obzvlášť záležet, vyšperkovala třeba kohoutkem s filtrovanou perlivou, jemně perlivou nebo horkou vodou nebo zabudovanou vinotékou. Znalce Menzelova díla pak potěší obraz v koupelně, jde o fotku z režisérova slavného filmu Rozmarné léto.

ČTĚTE TAKÉ: Byl u jejich svatebního dne: Dojemný vzkaz muže, který před 16 lety oddával Jiřího Menzela (✝82) a jeho milovanou Olgu

A kolik stojí takový luxus? „Cena začíná na 20 milionech korun,“ řekl Super.cz realitní makléř Tomáš Lenner. Prodejem bytu chce Menzelová financovat koupi zmíněného domu. 

Lucie Sieglová , Super.cz


Časová osa článků